Проект Шполянської громади пройшов відбір Державного фонду

Проект Шполянської міської ради об’єднаної теритріальної громади пройшов конкурсний відбір Державного фонду регіонального розвитку. В Черкаській області в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво», а також Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки, було заплановано реалізувати проекти двох пріоритетів – по якісному відновленню інфраструктури в регіонах та проекти економічного розвитку.

Від регіонів надійшли пропозиції щодо фінансування з ДФРР понад 300 проектів. Проект Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Капітальний ремонт комплексу будівель і споруд «Закладу дошкільної освіти №3 «Зірочка» пройшов конкурсний відбір Державного фонду регіонального розвитку. Роботи по даному проекту планують розпочати в червні місяці 2021 року.

Загальна кошторисна вартість проекту становить 5 870 076 грн.Обсяг фінансування проекту з:-державного фонду регіонального розвитку становитиме 2 490 707 грн.- співфінансування проекту з місцевого бюджету - 638 660 грн.-субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій - 2 740 707 грн. В цьому році Комісія вперше засідала у розширеному складі. У відборі проектів взяли участь 20 народних депутатів України – представників Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що представляють 6 парламентських фракцій і депутатських груп.