Проект Статуту Шполянської міської ОТГ одноголосно підтримали на громадських слуханнях

   Минулого четверга в сесійній залі Шполянської міської ради пройшли громадські слухання щодо проекту Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

   Засідання відбулось за участі міських депутатів, членів виконкому, в.о. старост сіл та жителів громади.

  Після об’єднання в ту чи іншу громаду, органи влади ОТГ обов’язково проходять процедуру узгодження та підписання юридичних документів, які готуються для реєстрації нової громади; затверджують Статут, Положення про старост та орган виконавчої влади, який відповідатиме за головні життєві процеси громади, його структурні підрозділи; розробляють схеми організації роботи відділів та інших виконавчих органів ОТГ. Також визначають розподіл обов’язків між головою і його заступниками.

   Близько трьох місяців учасники складу робочої групи працювали над розробкою проекту Статуту. Потому? Аби отримати певні зауваження чи пропозиції від жителів громади, проект Статуту був винесений на громадське обговорення.

   Як повідомив в ході засідання заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Сергій Заєць, що в рамках громадських обговорень жодної пропозиції та зауважень від жителів громади не надходило, тому проект Статуту виноситься на голосування в незмінній редакції.

  За результатами голосування громадських слухань – жителі громади одноголосно підтримали проекту Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, розробником якого є Шполянська міська рада та виконавчий комітет Шполянської міської ради.

   Надалі документ буде розглядатись профільною депутатською комісією з подальшим винесенням на сесію міської ради для затвердження.