Пропоновані ескізи пам’ятника АТОвцям хочуть поєднати в один

   6 грудня міський голова Сергій Кравченко провів зустріч з активістами районної організації учасників АТО на чолі із Віктором Савчуком.

   Учасники бойових дій в зоні АТО внесли свої пропозиції до ескізного проекту майбутнього пам’ятного знаку учасникам АТО у Шполі.

   Нагадаємо, меморіал планують встановити неподалік від центрального входу в міський парк дитячого дозвілля. За поточний рік очільник громади Сергій Кравченко неодноразово ініціював круглі столи з представниками міської влади, громадянського суспільства та активом спілки воїнів АТО, аби визначитись із місцем встановлення та обрати кращий ескізний проект майбутнього меморіалу. На початку вересня всім жителям Шполянської громади запропонували взяти участь у створенні ескізу пам’ятника місцевого значення учасникам АТО як меморіалізацію сучасних доленосних подій новітньої історії держави та зображення символу віри у краще майбутнє. Відкритий конкурс триває понад три місяці. За цей час надійшли пропозиції від кількох авторів: місцевого художника Ярослава Андрійченка та учениці міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Олександри Саванчук. Конкурсна комісія з визначення кращого проекту пам’ятного знаку вирішила заручитись підтримкою громадськості і подані ескізні проекти винести на громадське обговорення, яке триватиме два тижні. Відтак, кожен бажаючий житель громади має змогу ознайомитись із ескізами і внести свої корективи чи пропозиції до проекту.

   Під час зустрічі з міським головою АТОвці запропонували взяти за основу ескіз місцевого художника Ярослава Андрійченка, а деякі елементи ескізної творчості Олександри Саванчук включити до основного проекту майбутнього меморіалу, тобто, поєднати два ескізи в один.

   Учасники зустрічі вирішили, що кінцевий варіант проекту пам’ятного знаку зможе відтворити художник Ярослав Андрійченко.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ