Причини відсутності опалення у матусівських школах перевіряються правоохоронцями

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків службовими особами сільської ради та приватного підприємства, що призвело до відсутності опалення освітніх закладів Матусівської ОТГ на Шполянщині. Про це повідомляють у Шполянському відділі Смілянської місцевої прокуратури.

За вказаним фактом 11 листопада 2020 року внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість), розслідування проводить СВ Шполянського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області.

На цей час досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім цього, у рамках кримінального процесуального законодавства перевіряється правомірність встановленого розміру плати за тепло вищевказаним теплопостачальником минулого опалювального сезону.