Прийом громадян, об’єкти інфраструктури та районна лікарня: голова ОДА побував на Шполянщині

Голова Черкаської обласної держадміністрації Роман Боднар за участі голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль та представників правоохоронних органів провів у Шполі особистий прийом громадян, відвідав  інфраструктурні об’єкти з переліку програми Президента України «Велике будівництво» та відвідав Шполянську районну лікарню.

На прийомі вже традиційно порушували питання ремонту дороги представники Матусівської ОТГ. Звертався до голови представник ошуканих  працівників колишніх підприємств Фредеріка  де Шавіньї – ТОВ «Фред агро торговий дім», ТОВ «Аспрія насіння», ТОВ «Фред Капітал» щодо виплати заборгованої заробітної плати. Зверталися громадяни з питаннями щодо розслідування своїх справ.

Підсумовуючи, голова дав присутнім чиновникам низку доручень щодо кожного звернення.

Цього дня спільно з головою району Наталією Коваль відвідали Шполянську лікарню, де Роман Боднар оцінив рівень підготовки інфекційного відділення до лікування коронавірусної хвороби та оглянув очисні споруди медичної установи, які вже декілька років поспіль не  вводять в експлуатацію.

 Голова запевнив, що цього року, нарешті, очисні запрацюють.

 –На ремонтні роботи виділено кошти з обласного бюджету, виготовлено проєктно-кошторисну документацію. Була затримка, пов’язана з тендерними процедурами, та днями вже буде підписано договір з підрядником, який належно завершить роботи, –зазначив Роман Боднар.

Також очільник оглянув ряд інфраструктурних об’єктів з переліку програми Президента України «Велике будівництво». Один із них ЗДО «Зірочка», який, на жаль, цього року зняли з державного фінансування через коронавірус (кошти пішли на утворення стабілізаційного фонду протидії COVID -19). Інший – ремонт дороги між селами Лебедин і Журавка, де вже йдуть ремонтні роботи першої ділянки.