Радість свята у день Різдва Христового

    7 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ міста Шполи відбулась різдвяна літургія. Цьогорічне Різдво  доповнилося великою радістю для всіх українців  — здійснення очікування багатьох наших поколінь. Йдеться про визнання самостійної української православної церкви усім світовим православ’ям.

      Настоятель храму ієрей Роман Саломатін привітав всіх вірян з цією духовною незалежністю та закликав подякувати Господу нашому Ісусу Христу за всі Його благодіяння, виявлені до нас, до нашої Церкви й України.

Вірянам зачитав Різдвяні послання митрополита Київського та всієї України Епіфанія та митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, в яких ішлося про те, що відтепер двері єдиної помісної Православної Церкви України відчинені для всіх, хто бажає разом у ній служити Богові та її народові.

          Ще один приємний сюрприз  чекав на вірян після завершення святкової літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці — вихованці недільної школи привітали духовенство і прихожан храму з Різдвом, ісценувавши чудовий вертеп, виконавши пісні та колядки про народження Божого дитятка – єдинородного Спасителя. Щирі дитячі віншування не залишили емоційно байдужими жодного із вірян. Дітки старанно готувались до привітань, систематично відвідували недільні заняття та репетиції. Настоятель храму, ієрей Роман подякував вихованцям за спів та роздав всім присутнім у храмі дітям подарунки.

   Бажаємо, щоб проміння Вифлеємської зірки принесло в нашу державу мир, у родини – затишок, благополуччя і достаток, а у душі – благодать, радість жити в Україні, молитися в українській церкві та відчувати себе українцем.