РАЗОМ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

У 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом ― в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. У нас в Україні це свято відзначається з 1999 року у другу неділю травня.

Так вже повелося з давніх давен, що для кожного з нас мама ― найголовніша людина в житті. Для Анастасії Корзунової з Херсонщини такою людиною стала її нова мама ― Світлана Володимирівна Свиридюк. Так сталося, що рідна мама Насті загинула, і майже рік тому дівчинка потрапила до нової сім’ї в село Сигнаївку.

В родині Світлани Володимирівни, крім двох своїх дітей, які вже дорослі, виховуються ще двоє маленьких сестричок ― Даша і Катруся. Але й для нової прийомної дитини тут вистачало і любові, і тепла. Світлана Володимирівна сама з дитинства пам’ятає стіни дитячого будинку, тож їй, як нікому, знайоме відчуття браку материнської любові. Тому своїм діткам вона прагне віддати те, чого сама колись недоотримала.

Та, крім любові і тепла, Насті потрібна була ще й термінова операція на серці, дівчинка мала проблеми зі здоров’ям. Таку операцію їй півроку тому абсолютно безкоштовно провели у центрі кардіології та кардіохірургії у Києві. І Анастасія, і її мама вважають це своєю першою спільною перемогою.

Переборовши проблему, Настя включилась в активне життя. Вона залюбки відвідує музичну школу, де займається у викладача Ірини Підмогильної по класу фортепіано, навчається вокалу.
А зовсім нещодавно дівчинці та її мамі довелося пережити радість ще однієї перемоги. Мабуть символічним є те, що Настя взяла участь у конкурсі «Таланти багатодітної родини», за сприяння Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, і виступила на ньому з піснею про Перемогу, виборовши на ньому друге місце. Попереду у Насті наступний конкурс, який проводитиметься на її батьківщині — Херсонщині. І туди дівчинка мріє обов’язково поїхати. І вірить, що й там матиме успіх, що попереду на неї чекає ще багато перемог, бо поруч є надійна підтримка ― її мама.

Лариса БАЧИНСЬКА.