Робочий візит у перші дні нового року

5 січня  2018 року в приміщенні Шполянської райдержадміністрації перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації  Віталій Коваль провів особистий прийом громадян, на якому побували 11 осіб з числа представників громадськості, районної ради ветеранів війни та праці, фермерів, підприємців, а також сільський староста Шполянської ОТГ, представники Матусівської об’єднаної територіальної громади та інші. Про це повідомляє офіційна веб-сторінка Шполянської райдержадміністрації.

Серед питань шполян, порушених перед представником обласної влади, були такі, що стосувалися оренди ставків в межах населених пунктів,  підтримки районної ветеранської організації, діяльності правоохоронних органів в районі, підтримки тваринництва. Віталій Володимирович пообіцяв посприяти у вирішенні порушених проблем.

Цього ж дня перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації побував у Шполянській ЦРЛ, де головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець та голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб ознайомили його зі станом лікарні. Представник обласної влади висловив позитивні враження від побаченого, адже в установі на належному рівні впродовж останнього десятиліття інтенсивно проводилися євроремонти та здійснювалося забезпечення необхідним сучасним обладнанням.  

 В рамках свого робочого візиту до Шполянщини Віталій Коваль здійснив також поїздку до Лебедина, де відвідав НВК № 1 — школу, котра увійшла в 20-ку кращих в області за результатами ЗНО-2017. Віталій Володимирович вручив директору школи Вірі Поліщук музичний звукопідсилювач апаратури та побажав колективу здійснення всіх мрій в новому році. Веселими колядками вітали Віталія коваля і учні Журавського НВК. Нагадаємо, учні цієї школи навчатимуться за методикою LEGO — технологією навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Наприкінці минулого року депутати Шполянської районної ради проголосували за виділення 200 тис. грн на придбання конструкторів LEGO для Журасвського НВК у співфінансуванні 50х50 із обласним бюджетом. Тож Віталію Ковалю випала місія урочисто вручити придбаний довгоочікуваний подарунок журавським школярам. А в нагороду отримав улюблену різдвяну пісню, щирі слова вдячності від директора школи, сільського голови та голови  батьківського комітету. 

Юрій ГЛАДЕНКО (фото із офіційної веб-сторінки Шполянської РДА)