«РОСІЯ АБО ЗАГИНЕ, АБО СКИНЕ СВОЮ ЗЛОДІЙСЬКУ ВЛАДУ ЗА ЗРАЗКОМ УКРАЇНИ»

Восени у видавництві «Зелений Пес» вийде книга Віктора Суворова «Остання Республіка». Cultprostir пропонує прочитати «І останнє доповнення» — гостру, актуальну післямову автора.

Імперія повинна рости. Якщо імперія не росте, виникає застій, який невідворотно тягне за собою розвал. Імперія нагадує повну вантажівку на крижаному схилі: або дереться вгору, або, на мить зупинившись, летить вниз, аж свистить. З 1917-го року на уламках Російської імперії виникла нова, ще більш агресивна держава, чиї вожді відверто оголосили свій план світового панування. І загримів над світом «Марш Будьонного»: Даєш Варшаву! Дай Берлін! Уже врізалися ми в Крим! До Берліна вони тоді не дійшли. І під Варшавою їм наваляти так, що довелося здати Польщі Західну Україну і Західну Білорусію, погодитися на незалежність Фінляндії, Естонії, Литви, Латвії. Але 1920-го до Криму вони «врізалися». Закликали всіх, хто був у Криму, припинити опір, обіцяли прощення і примирення. Всіх, хто повірив, вони перерізали і перестріляли. Заодно ударом несподівано знищили і своїх союзників-махновців, разом з якими захоплювали Крим. Потім багато чого було. Вони взяли Варшаву і Берлін, Ригу і Таллінн, Будапешт і Бухарест. Однак втримати не змогли. Звідусіль їх вигнали. І ось вони знову в Криму. Правда, на цей раз не «врізалися», а вляпалися.

Незабаром кремлівські пахани дуже пошкодують про своє необачне рішення. Ні про яку Варшаві чи Берлін вони більше не мріють. Їх імперія ковзає з крижаної гірки. Швидкість зростає. Колись вони довбали артилерією житлові квартали Будапешта, душили танками свободу Чехословаччини. Сьогодні розмах вже не той. І кордони не ті. Лінія фронту від Варшави, Будапешта і Праги відкотилася далеко на схід в Луганськ, Слов'янськ, Донецьк. Немає більше рішучості посилати в бій танки, та й танки ті давно іржаві. Доводиться обмежитися послугами найманців. До речі, в 1977 році був підписаний Додатковий протокол до Женевських конвенцій. З цього протоколу випливає, що спійманий найманець не може вважатися військовополоненим. На нього статус військовополоненого не поширюється. Тобто, з ним слід поводитись так, як поводяться з озброєним головорізом, який за гроші вбиває людей. Саме на таких продажних уркаганів і роблять ставку кремлівські пахани. Іншого війська під їх керівництвом немає.

РОСІЯ — ЦЕ НАПХАНА ЗОЛОТИМИ ЗЛИТКАМИ ВАНТАЖІВКА НА КРИЖАНОМУ СХИЛІ
Як не дивно це звучить, але кремлівські вожді ведуть проти України не наступальну, а захисну війну. Вони намагаються виставити свої дії як захист російського населення. Це брехня. Росіян утискають в Таджикистані, Узбекистані, Туркменії, Чечні. Кремлівським паханам це байдуже. Вони ведуть війну проти України не заради захисту росіян, а зовсім з іншої причини. Свобода заразна. Народ України повстав проти злодійської банди. А кремлівським шахраям вночі не спиться: хоч би ця пожежа і на Росію не перейшла. Кремлівським уркам треба задавити свободу України, тому що це наочний приклад для народів Росії. Їм треба душити демократію в сусідній державі, щоб уберегти свої крадені мільярди, щоб зберегти від народного гніву свою незаконну владу, свої голови і дупи. Адже бігти-то нікуди. Росія — це напхана золотими злитками вантажівка на крижаному схилі. За кермом — підлий боягуз. Кермові пристрої та гальма роз'їла корупція. Двигун не тягне. Холопам і найманцям ні за які гроші цю вантажівку на льоду не втримати.

Тоталітарна держава не може існувати поруч з вільними країнами. Подібно ракової пухлини, яка не може довго співіснувати з живим організмом. Або одне або інше переможе. Тому кремлівські вожді з першого дня захоплення влади ставили за мету руйнування вільного світу і включення всіх країн до складу Радянського Союзу як «республік», до Останньої Республіки включно. Їх плани зазнали фіаско. Але ракова пухлина не здається. Терористична війна проти України — це останні спроби відродити імперію, це передсмертні судороги тоталітарної влади, яка здихає. Росія або загине, розпадеться на шматки і знищить себе у війні бюрократичних і мафіозних кланів, або скине свою злодійську владу за зразком України. Слава Україні!

ДЖЕРЕЛО: cultprostir.com.ua