Розслідування катастрофи Боїнга проводитиметься в Нідерландах

Проведення слідчих дій під керівництвом ICAO проводитиметься на території Нідерландів.

Розслідування обставин катастрофи малазійського Боїнга-777 в Донецькій області проводитиметься на території Нідерландів. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко в понеділок, 21 липня, після відвідування посольства Нідерландів в Україні. 

ЗА ТЕМОЮ

"Я вчора після розмови з прем'єром Нідерландів дав доручення керівнику слідчої комісії, віце-прем'єру Володимиру Гройсману, міністру закордонних справ Павлу Клімкіну забезпечити негайне повернення тіл додому і проведення слідчих дій комісією під керівництвом ICAO на території Нідерландів", - цитує Порошенка Інтерфакс-Україна. 

Він також зазначив, що діям цієї слідчої комісії Нідерланди нададуть максимальне сприяння. При цьому Порошенко наголосив, що Україна і Нідерланди "домовилися чітко координувати дії не тільки в поверненні тіл загиблих додому, не тільки в розслідуванні причин катастрофи, а й дуже жорстко координувати дії для того, щоб виконавці, організатори і замовники цього жахливого злочину були притягнені до відповідальності і понесли заслужене покарання". 

 Раніше Порошенко доручив українським силовикам припинити військові операції в радіусі 40 кілометрів від місця падіння Боїнга-777 Малазійських авіаліній у Шахтарському районі Донецької області.

Джерело:korrespondent.net