Сергій Кравченко: «Шановні активісти, майте повагу до жителів Шполянської ОТГ»

Останнім часом шполяни у засобах масової інформації могли прочитати про нібито незаконність приєднання до Шполянської ОТГ сіл Іскрене та Сигнаївка. Більше того, громадська організація «Ошукані українці», яку очолює екс-прокурор Черкаської області Олександр Литвин, стверджує, що вони нібито вже  навіть виграли судовий позов по Іскреному і чекають такого ж рішення по Сигнаївці. 

Так от, шановні «ошукані» активісти, майте повагу до жителів Шполянської громади та не вводьте їх в оману, відверто обманюючи їх щодо прийнятих судами рішень. Так, позови ВИ подали. Проте, по Іскреному перший позов від 13 липня цього року Черкаським окружним адміністративним судом було залишено без руху, а другу позовну заяву від 28 липня 2020 року цей же суд взагалі повернув заявнику через відсутність порушень. Цитуємо: «позивачем (ГО «Ошукані українці») НЕ зазначено обґрунтування порушених саме його прав, НЕ надано доказів на підтвердження таких порушень, НЕ зазначено чим саме порушено права…». 

Тож, твердження про «перемогу» «Ошуканих українців» навіть не перебільшено, а воно цілком суперечить існуючій реальності. Така ж доля чекає і позов по селу Сигнаївка, оскільки предмет позову такий же, як і по Іскреному, і його розгляд регламентується тими ж нормативно-правовими актами. Те, що ВИ наразі ще не отримали відповіді на ваш позов – це виключно технічна причина через відсутність необхідних документів. 

Якщо ВИ справді такі «борці за правду», як кажете, тоді, можливо, варто розповісти людям і за інший позов – стосовно родича пана Литвина, на якого нещодавно у Шполі було складено адміністративний протокол за порушення адміністративного законодавства. Спроби оскарження постанови адмінкомісії міськради при притягнення до відповідальності у Шполянському районному суді і Київському окружному адміністративному суді ні до чого не призвели. Дії Шполянської міської ради було визнано законними!

Тож, розцінюю ваші відверто замовні публікації нічим іншим, як банальною спробою дошкулити міській владі, вирішенням насамперед власних меркантильних інтересів та в цілому не дуже якісним піаром своєї громадської організації. Шановні «ошукані», брехня ще нікому не надавала політичних рейтингів, а якщо і надавала, то ненадовго. 

Міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко