Святковий концерт, лотерея та подарунки: жителі Станіславчика святкували день села

7 липня відбулось урочисте святкування Дня села Станіславчик, що входить до Матусівської територіальної громади. На урочистості завітали жителі села, гості з усієї громади, щоб не лише переглянути концертну програму, а й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Про це розповідає пресслужба Матусівської ОТГ.

З такою важливою подією жителів села привітала голова Матусівської ТГ Леся Шаповал. Вона сказала багато теплих слів, підкресливши, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Леся Володимирівна подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади, беруть активну участь у житті села та вручила грамоти В.А. Дяді і В.С.Денисенко. 

Вітаючи односельчан, староста Іван Бакуменко побажав всім міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити у себе та у свої можливості. Іван Дмитрович вручив подяки воїнам АТО за мужність та патріотизм.

 Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, яку подарували присутнім ведучі заходу Валентина Заріцька та Валентина Цьома, жіночий аматорський колектив «Веселі молодички», дитячий танцювальний колектив «Заграва», Ірина Броварська, Аня Товстоног, Оля Сабадаш, Лєра Корецька. Особливо присутніх на святі розчулив виступ жителів села Євдокії Логуткової, Марії Нетребової, Марії Берестової, Лідії Небензі. Незважаючи на поважний вік жінок, пісні в їхньому виконанні звучали гучно та проникали в глибину душі.

Приємним сюрпризом в кінці концертної програми були солодкі подарунки для всіх, хто був задіяний в підготовці свята. ФГ Дядя та ПП «Стан – Агро» потурбувалися про солодощі для артистів.

Додала настрою на святі і безпрограшна лотерея. Суперпризи (поросята) виграли жителі Станіславчика Лідія Небензя та Вікторія Косован. ФГ Дядя та СПП «Стан- Агро» надали для лотереї зерно та поросята. А фінансову допомогу у закупівлі призів для лотереї надано ФГ «Оріон», СФГ «Віра» та СТОВ «ЛНЗ- АГРО».

   Свято проходило змістовно та весело. Безпеку і правопорядок на заході забезпечував поліцейський офіцер громади Вадим Іванов та курсант Руслана Дишлева.

   На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці Станіславчика вміють не тільки плідно працювати, а й весело розважатися. Це ще раз стало стимулом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.