Шановні шполяни! Дорогі ветерани війни!

9 травня Україна урочисто відзначає Перемогу над нацизмом у Європі під час Другої світової війни.

     Ці травневі дні шполяни також зустрічають з особливими почуттями. Це свято емоційне, що єднає усі покоління, переповнює спільними почуттями радості і смутку.

     Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі  кожної родини.

     Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч українців, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

     Шпола також пам’ятає своїх героїв. І по праву пишається  їхньою мужністю, життєвою мудрістю, ставленням до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування.

     Тисячі шполян  поклали власні життя на вівтар перемоги у Другій світовій війні. Понад тисячу земляків  відзначено бойовими нагородами за відвагу і героїзм, проявлені на фронтах війни. Наш  обов’язок – бути гідними  славетного подвигу предків, усіма своїми справами утверджувати мир і злагоду на славній шполянській землі.

    На жаль, сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. Тепер завдання нашого покоління відстояти мир - не дозволити розпалити вогонь нової світової війни.

    Згадаймо і вшануймо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир тоді, і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах.

    Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів і мирних жителів української землі.

   Як і понад 70 років тому, мир може бути встановлений лише спільними зусиллями, і ми повинні пам’ятати уроки минулого, аби не допустити нових трагедій і відновити мир та спокій в Україні.

Вічна слава героям!

Слава Україні!

З повагою міський голова Сергій Кравченко