Шість м’ячів в одні ворота

23 вересня відбувся дев’ятий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму полі приймав команду «Авангард» м. Корюківка Чернігівської області. Гра пройшла за повної переваги господарів поля. Вже на 12-ій хвилині Роман Коломієць відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». На 18-ій хвилині Мар’ян Литовчак подвоює рахунок 2:0. На 32-ій хвилині Олександр Колос доводить рахунок до 3:0. На 43-ій хвилині матчу Антон Вакуленко робить рахунок 4:0, підбиваючи підсумок першого тайму.

У другій половині зустрічі на 57-ій хвилині Антон Вакуленко забиває п’ятий гол у ворота гостей. Остаточну крапку в поєдинку ставить Руслан Качур — 6:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

3 жовтня у смт Новотроїцьке Херсонської області проходила гра, в якій ФК«ЛНЗ-Лебедин» зустрічався з командою «Таврія». Це була гра 1/8 фіналу кубка України серед аматорських команд.

7 жовтня «ЛНЗ-Лебедин» проведе зустріч у м. Первомайськ Миколаївської області з командою МФК «Первомайськ». Це буде гра чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

10 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин відбудеться гра-відповідь кубка України з футболу серед аматорських команд. Зустрічаються «ЛНЗ-Лебедин» — «Таврія» смт Новотроїцьке Херсонської області. Початок о 15:00. Автобуси для вболівальників вирушатимуть о 14:00 від будинку зв’язку м. Шпола. Запрошуємо усіх вболівальників підтримати нашу команду.