Шполянські депутати виділили кошти на лікарню та розглянули земельні питання

На засіданні 8 сесії міської ради IX скликання, яке відбулось 21 травня, депутати розглянули та прийняли рішення по 19 загальних та 69 земельних питаннях.

Для забезпечення функціонування акушерсько-гінеколгічного відділення було внесено зміни до програми розвитку та підтримки КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» та виділено кошти у розмірі 409 500 грн. на виплату заробітної плати працівникам акушерсько-гінекологічного відділення, 10 500 грн. доплати лікарям – анестезіологам та 20 000 грн. на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для акушерсько-гінекологічного відділення, всього на загальну суму 440 000 грн.

Крім того, депутати одноголосно підтримали рішення, щодо погодження отримання кисневих концентратів для КНП «Шполянський ЦПМСД» в кількості 9 шт., ціна за одиницю якого становить 37 000 грн.

Ініціювали звернення до Кабінету Міністрів України, щодо скасування змін запроваджених Постановою Кабінету Міністрів України «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Відповідно до якої, отримувати пенсію та грошову допомогу за місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року зможуть: (люди з інвалідністю І групи; особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; особи, які досягли 80-річного віку; одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.)Інші категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій.

Земельні ділянки учасникам ООС/АТО. За рішенням депутатів, 11 особам - учасникам війни на сході України було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.