Шполянські школярі збирають кошти на дрон DJI Mavic 3

Молоді активісти зі Шполянщини організували збір грошей на дрон для військових. Наразі їхня ціль - 60000 гривень, за які вони придбають квадрокоптер DJI Mavic 3.

"Я разом зі своїми друзями з першого дня повномасштабної війни допомагаємо громадським організаціям «Цитадель» та «Наш Шлях», - розповідає співорганізатор збору Владислав Максименко. - Своїми силами протягом всього часу ми збирали гуманітарну допомогу, шукали необхідну амуніцію, фізично допомагали, комплектували та сортували продукти для наших захисників".

Хлопці мають друзів на фронті і спілкуючись з ним, розуміють, які потреби потрібно закривати.

"Ми постійно шукаємо можливість допомогти тим, хто перебуває на фронті. - підкреслив Владислав. - Тому ми вирішили зібрати кошти на дрон DJI Mavic 3 для бійців з військового співтовариства OnlyWars".

Збір на платформі Instagram на сторінках хлопців було відкрито 11 грудня, наразі він ще триває.

"Ми розуміли, що сума велика, тому не ставили обмежень по часу. - зазначив хлопець. - Для того, щоб збільшити інтерес людей, за найбільший донат вирішили розіграти прапор від OnlyWars, тубус, який нам передали з бойових позицій з підписами від співзасновників та команди OnlyWars, також патч".