Шполянина, який здійснив крадіжку банківської картки, засуджено до позбавлення волі

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за обвинуваченням раніше судимого жителя одного з сіл  району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185 КК України –  таємне викрадення  чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, та за ч.1 ст. 357 КК України – привласнення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів. Про це повідомляє начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що молодий чоловік, будучи схильним до вчинення злочинів проти власності, за що  в липні цього року був засуджений Шполянським районним судом до 3 років і 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, на шлях виправлення не став та вчинив нові кримінальні правопорушення, в саме –  викрав банківську картку, за допомогою якої  знімав кошти з банківського рахунку потерпілого.

  З урахуванням особи обвинуваченого, а також беручи до уваги  вчинення  ним нових злочинів під час іспитового строку,  прокурор наполіг на  призначенні покарання у вигляді позбавлення волі з реальним його відбуттям в місцях несвободи.

Вироком суду особу визнано винною в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях за ч. 2 ст. 185, ч.1 ст. 357 КК України та з урахуванням не відбутого покарання за попереднім вироком, останньому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки. Особу взято під варту в залі судового засідання та до набрання вироком законної сили поміщено до слідчого ізолятора.