Шполу відвідав народний артист України Павло Дворський із синами

   Кажуть, буцімто природа на дітях знаменитостей відпочиває. Та у народного артиста України Павла Дворського, який минулої суботи відвідав Шполу, здається, навпаки. Справжнім відкриттям стали для нашого глядача надзвичайно талановиті, повні енергії його сини —  Павло та В’ячеслав, яких співак представив шполянській публіці.

   На сцені кіноконцертного залу «Космос» Дворські виконували різні за характерами та стилями пісні: українські народні, оперні шедеври,  буковинський рок-н-рол  та інші. Зачепала за душу  й  «Батькова сорочка» у їхньому виконанні.

   З вуст народного артиста  Павла Дворського звучали улюблені і знані в Україні  «Смерекова хата», «Писанка», «Горнусь до тебе, Україно» та інші. Стоячи зал слухав нещодавно створену, але вже улюблену в Україні пісню про Небесну Сотню "Ангели майдану».

   Гучними оплесками зустрів глядач вже популярну майже чотири десятиріччя пісню «Стожари». Перед виконанням кожного твору співаки розповідали коротеньку історію її створення.

  - Спочатку в мене з’явилася мелодія і деякі слова, розповів Дворський -старший.— Коли познайомився з Володимиром Кудрявцевим, я наспівав йому цю мелодію. Він працював два тижні і врешті вислав листом вірші. Написав: «Павле, я вірю, що цю пісню заспіває вся Україна». Так воно і сталося.

   Співак згадував роки співпраці з відомим Назарієм Яремчуком. До речі, всередині 80-х років у Шполу вони приїжджали тоді разом, і відому «Смерічку»  шполяни довго не відпускали зі сцени районного будинку культури. Зрештою, як і цього разу Павла із його синами. Ніжні ліричні голоси Дворських, справжня виконавська майстерність, любов до України, що відчувалися в кожному виступі артистів, полонили серця  і нашої публіки.