ШПОЛЯНИ ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З ТРЬОМА КАНДИДАТАМИ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ПАРТІЇ АНАТОЛІЯ ГРИЦЕНКА «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»

Минулої суботи на центральній площі міста зібралося близько півсотні шполян, які чекали на зустріч з лідером політичної партії «Громадянська ініціатива» Анатолієм Гриценком. Слухачів могло б бути й більше, але населення міста не було поінформоване належним чином про неї. Зустріч затрималася майже на годину. Голова місцевого осередку Петро Комар і прибулі з ним кандидати вибачилися перед присутніми за затримку.

На жаль, сам Анатолій Гриценко в гості до шполян приїхати не зміг, але приїхали три кандидати в депутати, які входять до першої п’ятірки виборчого списку «Громадянської ініціативи» на нинішніх позачергових виборах. Серед них: №3 у виборчому списку — Марина Соловйова (52 роки, юрист, захисник історичної та культурної спадщини України, представник громадських оргацізацій України на останніх чотирьох сесіях ЮНЕСКО), №4 — Олег Дерев’янко (39 років, фахівець з міжнародних економічних відносин, голова ради директорів спеціалізованої компанії-інтегратора технологій інформаційної безпеки) та №5 — Віталій Шабунін (30 років, громадський діяч, засновник організації «Центр протидії корупції», людина, яка викрила десятки схем корупціонерів-можновладців»).

Зустріч розпочалася з вшанування хвилиною мовчання подвигу героїв Небесної сотні та покладання квітів до пам’ятної стели. У своїх виступах та відповідаючи на запитання присутніх на зустрічі вони розповіли про ключові завдання, які ставить перед собою «Громадянська позиція» після обрання своїх представників до парламенту: надійний захист та безпека української держави, справжня боротьба з корупцією, утвердження справедливості як традиційної цінності українського суспільства, оновлення влади на всіх рівнях, демонополізація економіки з одночасним підвищенням ролі малого і середнього бізнесу, відокремлення бізнесу від управління державою, деолігархізація засобів масової інформації та децентралізація влади.

Наприкінці зустрічі виступив шполянин Микола Папушняк, який поінформував всіх присутніх про своє бачення подальшого соціально-економічного розвитку України, розповів чому він підтримує цю політичну силу та закликав шполян підтримати на виборах кандидатів від «Громадянської позиції».

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).