Шполяни продемонстрували кращу майстерність

Нещодавно на ринзі боксерського клубу «Джеб», який знаходиться в Шполянському міському будинку культури, пройшли спортивні змагання з боксу. У своїх вагових категоріях змагались спортсмени зі Шполи та міста Новомиргород Кіровоградської області.

Від Шполянського клубу «Джеб» (тренер Сергій Сорока) у змаганнях взяли участь п’ятеро боксерів, таку ж кількість спортсменів представляв спортивний клуб «Воля» із Новомиргорода.

Першість дісталась команді зі Шполи, адже у двобоях шполяни показали кращу технічну майстерність. У своїх вагових категоріях змагались Павло Мальчик, Сергій Шахпарян, Олександра Горова, Артем Тищенко та інші.

Відзначимо, що спортсмени СК «Воля» спеціалізуються на більш новому виді спорту — хортингу, в основі якого лежить боротьба (спортсмени виступають у шоломах, із захисними щитками на руках і ногах, протекторами на найбільш чутливих ділянках, проте бити в голову руками у віці до 14 років не можна, і ногами в позиції партеру — якщо суперник схилився й опирається одною рукою на підлогу, бити не можна також).

Тож опісля боксерського турніру господарі та гості змагань провели тренування під наглядом інструкторів, на якому обмінялись навиками технічної майстерності молодих спортсменів хортингістів та боксерів. Змагання стало справжнім святом для батьків та шанувальників боксу, яке відбулось за підтримки Шполянської міської ради та приватного підприємця Максима Доценка.

Наталя ПОЛТАВЕЦЬ