У нас уже справжнє Чикаго, пане начальнику?

З таких слів була розпочата нарада голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка з керівниками силових структур Шполянського району минулого вівторка. Окрім поточних питань, котрі вирішуються у робочому порядку, обговорено криміногенну ситуацію, котра останнім часом лякає кожного жителя району. Питання було адресоване начальнику районного відділу УМВС в Черкаській області Вадиму Кутовому.

Справа в тім, що не встигли шполяни оговтатися після звістки про грабіжницький напад чотирьох невідомих в балаклавах на помешкання голови райдержадміністрації, як знову невтішні новини: у Кримках о 5 годині ранку 4 жовтня невідомі зловмисники закидали двір сільського голови Ольги Діденко п’ятьма пляшками з горючою речовиною — так званими «коктейлями Молотова». Господарям вдалося погасити пожежу, яка встигла знищити стелю ганку, пошкодити стіни і вхідні двері будинку, а також квіткову клумбу навколо нього. Тин і хвіртка були залиті горючим мастилом, яке було розлите і на шляху по вулиці. І хоча наряд правоохоронців відразу прибув на виклик, їм не вдалося упіймати злочинців по гарячих слідах, незважаючи навіть на проведену роботу кінологів із Черкас.

Як і у випадку з нападом на дім керівника району, так і з кримківськими подіями, про результати розслідування нічого нікому не відомо. Зловмисники залишаються на волі не покараними, що, напевне, ще більше їх надихає на наступні «подвиги».

На питання кореспондента «Шполяночки+» про те, чи здогадується Ольга Володимирівна, хто міг таке вчинити, вона разом із чоловіком Віктором Олександровичем надали ствердну відповідь: недруги не приїхали здалеку, вони живуть разом із ними в селі. Подружжя не сумнівається в тому, що все пов’язано з виборами і їх політичною діяльністю.

Коментуючи подію, Вадим Кутовий, в свою чергу, повідомив, що наразі ведеться розслідування, правоохоронці вивчають декілька напрямків, котрі дозволять знайти злочинців.
Але хочеться тут погодитись із керівником району, котрий достатньо влучно охарактеризував ситуацію, порівнявши Шполянщину із Чикаго. Все менше довіри стає у громадян до охоронців суспільної безпеки, котрі, зважаючи на останні події, зовсім її не гарантують.

Наталія СТОРЧАК.