Шполянські енергетики організували вихованцям табору екскурсію на електропідстанцію

З 2 червня 2014 року у Шполянському НВК «Загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів № 2-ліцей» розпочали свою роботу 2 пришкільних табори з денним перебуванням дітей «Злагода» та літня школа для талановитих і обдарованих дітей. Відповідно до плану роботи пришкільних таборів відділом освіти 10 червня 2014 року була організована зустріч із спеціалістами обслуговування електричних мереж Шполянського району .

На базі НВК інженер з охорони праці Шполянського РЕМу Олександр Кротов та начальник оперативно-диспетчерської служби Шполянського РЕМу Володимир Висотенко ознайомили вихованців табору з основними правилами електробезпеки, історією становлення та розвитку енергетики у Шполянському районі, продемонстрували цікавий онлайн-урок. Щоб зустріч з енергетиками була корисною і запам’яталась, діти отримали буклети-пам’ятки, які неодноразово зможуть стати дітворі у нагоді.

Для закріплення вивченого матеріалу в доступній наочній формі дітям було організовано екскурсію на підстанцію «Шпола» потужністю 35/10 кВ. Перед початком екскурсії вихованцям табору провів вступний інструктаж інженер з охорони праці Шполянського РЕМу Олександр Кротов. Електромонтери оперативно-виїзної бригади продемонстрували особливості відкритих та закритих розподільчих пристроїв напругою 35 та 10 кВ. Також діти мали можливість ознайомитись і побачити застережні знаки і плакати, які встановлюються на дверях приміщень електроустановок. Продовженням екскурсії став огляд автомобіля ОВБ, що містить засоби захисту та електроустаткування. По закінченні заходу діти висловили подяку працівникам за корисно проведений час та набуті знання з електробезпеки.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.