Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги пройшов акредитацію

4 жовтня 2016 року, на виконання наказу УОЗ Черкаської ОДА №784 від 30 вересня 2016 року, про­водилася експертна оцінка відповідності стандартам акредитації комунального закладу «Шполянський район­ний центр первинної медико-санітарної допомоги» та його відокремлених структурних підрозділів — амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та фельдшерсь­ко-акушерських пунктів. Членами експертної групи, яка включала фахівців УОЗ з питань сімейної медицини, терапії, педіатрії, сестринської справи, метрології, висо­ко оцінено роботу закладів первинної медико-санітарної допомоги Шполянського району. Із 33-х установ, в т. ч. 9 амбулаторій ЗПСМ та 24 ФАПів, вперше акредитова­но на вищу акредитаційну категорію 3 заклади: ФАПи сіл Іскрене, Капустине та Скотареве, підтверджено вищу категорію Васильківській АЗПСМ. Підвищено акредитаційну категорію з другої на першу п’яти закладам: Матусівській АЗПСМ, ФАПам сіл Бурти, Нечаєве, Сердегівка, Станіславчик. Підтверджено першу категорію 12 закладам, другу — 11 закладам.

Фахівці управління охорони здоров’я відзначили суттєве покращення матеріально-технічної бази уста­нов первинної медико-санітарної допомоги з часу ство­рення Шполянського центру ПМСД та висловили подяку керівництву району та сільським головам за плідну співпрацю та підтримку, яка надавалась медичним уста­новам за останні роки.

Адміністрація КЗ «Шполянський районний ЦПМСД» висловлює щиру подяку головам райдержадміністрації, районної ради, сільським головам, керівникам сільськогосподарських товариств, які надавали спонсорську до­помогу, та медичним працівникам за проведену роботу.

ДЖЕРЕЛО: офіційна веб-сторінка
Шполянської РДА.