ШПОЛЯНСЬКИМ І ЛЕБЕДИНСЬКИМ ФУТБОЛІСТАМ НА ТУРНІРІ НЕ БУЛО РІВНИХ

10 жовтня в спортивному комплексі «Спорт+» відбулася відкрита першість Шполянської ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2008 року народження.

Переможцем змагань стала команда Шполянської ДЮСШ, яка в кожній грі буда націлена лише на перемогу. Юнаки впевнено перемогли в усіх матчах: ДЮСШ (м. Шпола)—спортивний ліцей (м. Звенигородка) — 6:1, ДЮСШ (м. Шпола)—ДЮСШ (м. Звенигородка) — 10:3, ДЮСШ (м. Шпола)—ЛНЗ (с. Лебедин) — 4:1. Срібним призером турніру стали футболісти ЛНЗ. Бронзові нагороди у важкій боротьбі виборола команда Звенигородського спортивного ліцею.

По закінченні змагань учасники турніру отримали кубки, медалі та сувеніри. Нагородження провели кандидат на посаду міського голови Сергій Кравченко та кандидат в депутати до районної ради Олександр Кузуб.

Шполянська ДЮСШ висловлює щиру вдячнійсть районній партійній організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за допомогу в придбанні кубків, медалей та грамот.