На позачерговій сесії Шполянської районної ради виділили 300 тис. грн. для будівництва локальних очисних споруд районної лікарні

28 липня відбулося позачергове засідання Шполянської районної ради, під час якого депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік. Важливим із цих змін є виділення 300 тис. грн. для співфінансування будівництва локальних очисних споруд центральної районної лікарні. На ці цілі вже виділено з обласного бюджету близько 1 млн. 200 тис. грн., з міського — 300 тис. грн. Роботи планується здійснити до кінця поточного року.
Крім того, на сесії прийнято рішення про затвердження районних програм — розвитку малого підприємництва в районі на 2015—2016 роки та підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у районі на період до 2020 року. Внесено зміни до діючих програм — забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг на 2015—2018 роки; розвитку галузі молочного скотарства району на 2010—2020 роки. Депутати також підтримали Резолюцію V Всеукраїнського аграрного форуму щодо недопущення скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ сільгоспвиробників до 1 січня 2018 року та дискримінаційної норми щодо повернення ПДВ при експорті зерна та технічних культур з метою забезпечення виконання положень Коаліційної угоди, що є визначальною частиною програми уряду.