«Базар-вокзал», або Коли припиняться сварки на під’їзді до ринку на Мар’янівській?

Питання: 

Анатолій Кваша, житель міста Шпола:

— Щонеділі під час роботи ринку на вулиці Мар’янівській панує повний безлад, що інколи переростає у справжній «бій биків». Так, приїжджаючи на базар, доводиться припарковувати автомобілі на узбіччі — праворуч та ліворуч, що звужує проїжджу частину до скупенької проїзної смуги, на якій лоб у лоб зустрічаються автомобілі, ніби цапи на містку. Такі ситуації викликають цілі баталії на сороміцькій мові, що псує настрій і нерви як водіям, так і перехожим.

Я впевнений, що люди були б безмежно вдячні керівництву міста, аби воно упорядкувало там напрямок руху, встановивши відповідні дорожні знаки. Наприклад, чому не можна зробити так, щоб у неділю з 6-ї до 13-ї години узаконити односторонній рух від вулиці Лебединської до провулку Лозуватського?

Відповідь:

Заступник міського голови Шполянської ОТГ Віталій Плетінь:

— Дійсно, базарний день створює багато незручностей для автомобілістів, що прямують провулком Мар’янівський. На місце вже виїжджала спеціальна комісія разом з представниками правоохоронних органів. Для такого нововведення потрібно встановити не менше 20-ти обмежувальних дорожніх знаків. Та проблема навіть не в цьому. Паралельно потрібно буде організувати у цей час об’їзд транспорту через вулицю Національну, а це створюватиме проблему для руху великовагових вантажівок. У будь-якому випадку це питання вивчається і має перспективу для вирішення.