Соціальні  інвестиції  на підтримку  розвитку  дітей та молоді

Підприємства та компанії, які розвивають бізнес стратегічно, розуміють важливість підтримки заходів для дітей та молоді, які направлені на популяризацію здорового способу життя, розкриття творчого потенціалу та талантів. Адже це —  інвестиції у майбутній розвиток громади. Та й взагалі, соціально відповідальний бізнес — ознака 21-го сторіччя. Вже понад десятиліття ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» активно здійснює спонсорську та меценатську підтримку обдарованих дітей Шполянщини. Дбаючи про майбутнє, підприємство опікується дитячим спортом та розвитком фізичної культури, охороною здоров’я дітей, надає підтримку в організації культурно-мистецьких заходів.

Нині гарним прикладом розвитку спорту є ФК «Жайвір», який досягає все нових і нових успіхів. Постійна підтримка футбольного клубу підприємством продовжується з 2005 року. За цей час вихованки довели, що є лідерками дівочого футзалу в Україні. От і нещодавно команда дівчат взяла участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу, що проводився в м. Балаклея Харківської області та  стала бронзовим призером змагань. Талановиті тренери виховують справжніх спортсменок, які своїм прикладом показують молоді громади, що займатися спортом, здобувати перемоги, ставати справжньою командою — наразі «модно».

ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» став одним із  відповідальних соціальних партнерів Шполянської громади, адже спонсорська допомога супроводжує всі дитячі свята, акції та масові заходи.

З останніх заходів до яких долучилось підприємство — перший щорічний велофестиваль «Велодень», який відбувся наприкінці травня у Шполі. Оскільки фестиваль має за мету популяризувати велоспорт, як складову здорового та активного способу життя, керівництво заводу одразу відгукнулося на пропозицію підтримати захід. Частина спортивно-розважальної програми була розрахована на маленьких жителів громади, які з радістю взяли  участь у велоперегонах, змаганнях з фігурної їзди та конкурсі малюнків на асфальті «Як я бачу Велодень». Одним з членів суддівського журі був Олександр Зірянов — заступник директора підприємства з юридичних питань. Тож після підбиття підсумків,  переможців нагородили солодкими подарунковими наборами, а всіх інших наймолодших учасників велофесту пригостили смаколиками від ТМ «Жайвір».

До Міжнародного дня захисту дітей підприємство надало солодкі подарунки. Всім, хто брав участь у різноманітних заходах у міському дитячому парку, дісталися гостинці. Козинаки, грильяжі, халва, ірис — загалом більше тисячі екземплярів продукції отримали малюки Шполянщини, адже на розваги завітали не тільки містяни, а гості з сусідніх сіл.

З початком літніх канікул до заводу почали навідуватися гості — вихованці пришкільних таборів. На підприємстві їх знайомили з виробництвом в різних цехах. Особливо дітям сподобався кондитерський та чіпсовий. Вони на власні очі побачили, як працюють люди, створюючи для них улюблені смаколики. Деякі навіть задумались над майбутньою професією, яка б була пов’язана з заводом. На завершення екскурсії підприємством дегустували свіжевиготовлені десерти та чіпси.

 Діти є найпалкішими прихильниками солодкої продукції заводу, а в свою чергу керівництво підприємства добре розуміє важливість турботи про наступні покоління. ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» і надалі розвиватиме напрямок соціального партнерства, допомагаючи розвиватися обдарованим та талановитим дітям. Адже піклуючись про маленьких жителів, підприємство робить важливу інвестицію у подальший розвиток Шполянського краю.

Світлана КУДЕЛЬСЬКА