Створено рух «За Україну в НАТО»

Перший президент України Леонід Кравчук став «фронтменом» ініціативи з прискорення вступу в Альянс на загальноукраїнському рівні, а на Черкащині за підписи за проведення референдуму щодо вступу України в НАТО відповідатиме народний депутат VII скликання Леонід Даценко.
Якомога швидше провести референдум за вступ України до НАТО вимагає від влади створена цими вихідними у столиці організація, яку очолив перший президент України Леонід Кравчук. Об’єднання так і назвали — рух «За Україну в НАТО».
Учасники організації кажуть, що їхня головна мета — вступ України до Альянсу. Приєднуватися до НАТО потрібно терміново, вважають вони. Бо це — найсильніший блок у світі, а Україна знаходиться в стані неоголошеної війни з Росією.
«Україна мусить конкретно приступити до практичних кроків. Я категорично не згоден із Президентом Петром Порошенком, що ми маємо чекати до 2017 року і тоді проводити референдум. Сьогодні навіть керівники НАТО більш рішуче виступають до приєднання України. Чому? Бо вони бачать силу України, вони розуміють, що із її приєднанням, у НАТО зміниться баланс сил, і на кордоні із агресором постане потужна перепона. Але деякі європейські політики думають категоріями, забарвленими в зелений колір. Вони розуміють, що глобальна система безпеки і світового порядку не впоралась із агресією Росії, тож потребує оновлення», — заявив екс-президент Леонід Кравчук.