ЗІ СВЯТОМ!

Шановні працівники сільського господарства Шполянщини!

Дорогі трударі, хлібороби, виробничники!

Від щирого серця вітаю всіх вас із професійним святом — Днем працівників сільського го­сподарства та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох вагомі здобутки. Нинішній рік видався вкрай непростим, зважаючи на суспільні потрясіння, пов’язані з російсько-терористичною агресією в Україні. Але поряд з подвигом наших відважних воїнів-захисників ви звершували також свій трудовий подвиг. Віддане служіння землі та найблагороднішій професії — хлібороба й го­дувальника, залишаються взірцем для нашої спільноти.

Україна сьогодні повинна не лише відстояти своє право на незалежність, самовизначеність і територіальну цілісність, а й зрости духовно й економічно. Тому велика доля у реалізації цьо­го завдання покладена саме на аграрний сектор економіки, який разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Разом ми повинні докласти немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва не лише Шполянщини, а й усієї держави. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господа­рюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за лю­бов до землі, терпіння і витримку. Щастя, благо­получчя, добробуту та злагоди в кожну домівку.

Слава Україні!

Дмитро КРАВЧЕНКО, голова наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ».