Свята на Шполянщині

Мар’янівка першою в районі  відзначила День народження

 «Успіхи Мар’янівки — це успіхи її жителів» —зазначив на святі з нагоди дня народження села  його голова Олексій Вареник, вітаючи своїх односельців зі святом.

Голова Шполянської РДА Володимира Потапенко вручив  Олексію Івановичу  пам’ятну медаль з нагоди 95-річчя району, зазначивши, що нинішнього року Мар’янівка першою в районі відзначила день народження свого села.

Заступник голови районної ради Лідія Татарина, привітавши жителів села, від імені депутатського корпусу подякувала школярам місцевої школи за активну участь у історико-просвітницькому фестивалі «Товмацький курінь» і подарувала  книги для шкільної бібліотеки.

Присутня на святі керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова привезла для  мар’янівців кінопроектор та екран.

Пісенні вітання дарували цього дня усім жителям села художні колективи сільського будинку культури.

Вогняне шоу у купальський вечір

Традиційні масові гуляння з нагоди свята Івана Купала цьогоріч  пройшли у майже всіх  селах району.

З сільських імпровізованих сцен поблизу ставків лунали купальські пісні, дівчата водили хороводи та пускали вінки на воду, мріючи про здійснення  найсокровенніших бажань, хлопці стрибали через багаття, жартували і сміялися під час  святкових купальських забав.

Шполяни ж цього дня отримали подарунок — перед магічним обрядом запалення купальського вогнища, феєрично виступив Театр вогню «Сварожичі». Вогняне шоу в місті відбулося вперше, тому враження у всіх присутніх лишились емоційними і незабутніми.