СВЯТІ МИКОЛАЇ ЗАВІТАЛИ ДО ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

Щороку напередодні Дня Святого Миколая Шполянську школу-інтернат відвідують люди, у серцях яких живе добро і милосердя. Вони виконують найзаповітніші дитячі мрії і дарують учням цього закладу гарний настрій.

Нинішній рік не став винятком ― до вихованців цього закладу приїхало багато гостей зі своїми подарунками. Голова районної держадміністрації Володимир Потапенко, голови районної та міської рад Олександр Кузуб та Сергій Кравченко, вітаючи їх зі святом, зазначили, що у нас, на Шполянщині, найкращі дітки і побажали усім здійснення найзаповітніших мрій. А щоб вони росли здоровими і активними, подарували дітлахам спортивний інвентар.

Друзі із США та благодійна організація «Надійся тепер» відремонтували школі-інтернату кулінарний клас та забезпечили його обладнанням.

Вже багато років вихованці школи мають своїх шефів ― ПАТ «Черкасиобленерго», обласну організацію із захисту прав споживачів. Нинішнього року вони теж не забули про своїх підопічних і подарували вихованцям школи машинки для стрижки, фени та праски, казанки для туризму.

Приватний підприємець зі Шполи Павло Мальчик вручив дітям солодощі та сертифікат на 10 тис. грн., приватні підприємці Сергій Шевченко, Ігор Кукуруза та Петро Щукін ― проектор для мультимедійного комплексу в математичний кабінет, Андрій Тітко ― електротовари, Світлана Чоловенко та Світлана Плахотнюк ― матеріали для гурткової роботи. Шполянська меблева фабрика, Володимир Волошенюк та Борис Фоменко ― спортивний інвентар. Не забули про діток і надіслали свої подарунки Микола Карбівничий та Олександр Хорват, підприємці Володимир та Людмила Плохути, керівники кредитної спілки «Добробут», ПрАТ «Шполянський завод продтоварів, СПОП «Відродження». За це їм вдячні і адміністрація установи, і вихованці школи-інтернату. Учні ж підготували для гостей велику і барвисту виставку своїх робіт, порадували танцювальними виступами.

А художні колективи Шполянського будинку школярів за участю всіх талановитих дітей міста ― святкову концертну програму, яка додала і вихованцям цього закладу, і усім присутнім в залі гарного святкового настрою.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).