Три м’ячі у ворота «Чайки»

18 серпня відбувся третій тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арена» приймав команду «Чайка» з м. Вишгород Київської обл.

Гра розпочалася атаками господарів поля. Взявши гру під свій контроль, завершити свої можливості наші нападники не змогли  упродовж сорока хвилин. Лише на 43-ій хвилині Сергій Дєдов завершив атаку «ЛНЗ-Лебедин». 1:0 — на користь господарів.

Друга половина зустрічі розпочалася за схожим сценарієм, в якому  господарі атакували, гості захищалися. На 71-ій хвилині Мар’ян Литовчак, який вийшов на заміну, забиває другий м’яч у ворота гостей — 2:0.

«ЛНЗ-Лебедин» повністю володіє ініціативою, гравці «Чайки» не встигають за нашими футболістами. В одному епізоді суперник порушує правила у своєму штрафному майданчику. Арбітр призначає пенальті, але Тимофій Листопад підсковзнувся під час пробиття, пробивши над перекладиною. На 88-ій хвилині Артем Охременко ударом головою встановлює остаточний рахунок матчу 3:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд «ЛНЗ-Лебедин» проведе 26 серпня в смт Липовець Вінницької області з командою «Факел».