Цирк «Орбіта» безкоштовно дарував радість дітям пільгових категорій

У другій половині червня дітлахи Шполянської громади раділи побаченим виставам пересувного циркового колективу України цирку-шапіто «Орбіта» — 24 червня у селі Лебедин і 25 червня у місті Шпола (адмінцентрі громади).

        Виступи професійних акторів цирку мали можливість відвідати і діти, і дорослі. Такі вистави принесли неймовірне задоволення, веселощі і сплеск емоцій. Особливо тішилися діти пільгових категорій Шполянської ОТГ, адже цьогоріч міська рада повністю оплатила квитки на циркову виставу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям-інвалідам із села Лебедин (15 осіб) та міста Шполи (30 осіб).

— Всі маленькі жителі громади мають право на казку! Особливо ті дітки, які перебувають у неповноцінному соціально-захищеному середовищі. Тому пріоритетна мета міської влади створити їм свято, викликати у них позитивні емоції і залишити щасливі спогади. Емоції щастя, подаровані артистами, показують малюкам, що життя прекрасне і кожен може знайти у ньому своє місце! – зазначає очільник міської громади Сергій Кравченко.