Цьогоріч до місцевих бюджетів Черкащини надійшло понад 2 млрд. грн.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області, з початку 2016 року до місцевих бюджетів Черкащини надійшло 2 млрд. 48,5 млн. грн. платежів. Це на 685,7 млн. грн., або на 50,3% більше, ніж торік. Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Він зазначив, що найзначніші находження за сім місяців — від податку на доходи фізичних осіб — 1 млрд. 66,6 млн. грн. Частка надходжень від ПДФО становить 52% у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області. Другий за обсягом надходжень платіж до місяцевих бюджетів — земельний податок та орендна плата за землю, — перераховано 381,4 млн. грн. (+113,7 млн. грн. до семи місяців минулого року).

Також надійшло 26,3 млн. грн. податку на нерухоме майно і 1,4 млн. грн. транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 20%.

Спрощенці — юридичні і фізичні особи сплатили 230,3 млн. грн. єдиного податку. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за півроку 4 млн. грн.

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). З початку року надійшло 185 млн. грн. акцизу, що в 1,7 раза більше, ніж торік.