Твори Івана Франка — ОPEN AIR

2016 рік в Україні оголошено роком Івана Франка — видатного українського письменника, поета, мислителя, публіциста, краєзнавця, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка і почесного доктора Харківського університету.

З цієї нагоди працівники дитячої бібліотеки для своїх юних читачів запланували низку заходів, аби популяризувати твори цього письменника. Зокрема днями, щоб зацікавити малечу, використали одну із нових форм роботи: читання творів Івана Франка оpen air (англ. open — відкрите, air — повітря; дослівний переклад — на відкритому повітрі).

Минулої середи такий захід підготували семикласники міської школи №5 разом із вчителем Тетяною Браганець та працівниками бібліотеки.

А глядачами стали маленькі вихованці пришкільного табору міської школи №2-ліцею.

Дітки з захопленням спостерігали за героями казки Івана Франка «Старе добро забувається» і весело аплодували фіналу казки, в якій все ж добро перемогло зло.

За допомогою казки діти знайомляться з життям, казка вчить їх мислити і почувати. А як же інакше, бо, як казав Іван Франко:

Книги — морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

Лариса БАЧИНСЬКА.