У день 75-ої річниці визволення України від нацистів шполяни поклонилися визволителям

Минулого понеділка шполяни відзначали 75-річницю визволення України від нацистів, вшановуючи пам'ять всіх українців, які під час Другої світової війни 1939-1945 рр. віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з рідної землі.

У Шполянській ОТГ мітинг з нагоди Дня визволення України від нацистів відбувся у парку Слави. Біля Обеліска зібралися шполяни, діти війни, представники влади міської громади та району, аби віддати шану ще живим та схилити голову за загиблими воїнами, які подарували наступним поколінням мирне небо над головою.

Під час мітингу до присутніх зі своїми виступами звертались перший заступник голови Шполянської РДА Юрій Козоріз, голова РО «Української спілки ветеранів Афганістану» Сергій Міцкевич, член РО «Ветеранів війни та праці» Віктор Денисюк, педагоги Мар’янівського НВК.

— Ми повинні пам’ятати і розуміти, якою ціною наші дідусі і бабусі відстоювали свою рідну землю у боротьбі із нацизмом у першій половині ХХ століття. Адже зараз стали самі свідками безпрецедентної агресії Росії, яка посягає на незалежність та територіальну цілісність держави. Ми бачимо, як гинуть тисячі наших громадян і захисників від рук російських терористів на Донбасі. Але наш народ нескорений — бо має гідний приклад героїзму своїх пращурів, — зазначили учасники мітингу.

Шполяни поклали до Обеліска Слави вінки та живі квіти.