У добрий час, наші любі випускники!

   З року в  рік усі школи світу мають   особливо урочисту подію – випуск своїх вихованців.  Ось і зараз прийшов час, коли єдина для 28 випускників нашої школи стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки: вже завтра перед колишніми школярами відкриються тисячі доріг, але кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

     Кожен випуск, як і кожна дитина, зовсім не схожі між собою: мають притаманні більшості певні риси, запам’ятовуються чимось особливим. Ще довго, серед веселого гамору дітлахів ми будемо чути  голоси своїх випускників, шукатимемо їхні усмішки на обличчях першокласників, згадуватимемо їхні успіхи, витівки, злети.

      У світ дорослого життя наші діти ідуть цілеспрямованими, впевненими у своїх силах і знаннях. П’ятеро нагороджено золотими медалями «За високі досягнення  у навчанні»: Тетяна Бабич, Сергій Кісіль, Богдан Кошовий, Надія Олійник, Ілона Степаненко. Ці учні упродовж років відстоювали честь школи, громади на предметних олімпіадах різних рівнів: Таня Бабич – активна учасниця та призер районних і обласних олімпіад з біології, екології та хімії; закінчила школу мистецтв по класу фортепіано. Сергій Кісіль – призер обласних олімпіад з математики, фізики, хімії, крім того, постійний учасник гри «Джура» та переможець військово-спортивних змагань, за що був нагороджений відзнакою «Відмінник Захисту Вітчизни». Богдан Кошовий – призер районних олімпіад з географії, математики; без його участі не  відбувався жоден шкільний вечір, адже юнак  віртуозно грає на гітарі та  є дипломантом багатьох конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів.  Надя Олійник – переможиця районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, математики, біології, економіки, Міжнародного мовного конкурсу ім. Петра Яцика, призер МАН з психології. А ще Надійка – ведуча шкільних і міських свят, опанувала гру на фортепіано та саксофоні: її майстерне виконання пісень було окрасою шкільних урочистостей, заходів. Ілона Степаненко – призер районних та обласних олімпіад з історії, української мови, Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Ілона є учасником  вокального ансамблю,  ведуча шкільних і міських свят.

Про кожного випускника є що розповісти: Олексій Даценко – захоплюється комп’ютерними іграми, вміє гарно готувати, любить тварин. Владислав Єдин – хороший товариш, завжди підтримає в скрутну хвилину: захоплюється комп’ютером, музикою. Дмитро Коливай – учасник художньої самодіяльності, має артистичні та організаторські  здібності, комунікабельний, веселий, товариський, великий акуратист. Ростислав Кузюк – любить футбол, волейбол, баскетбол, захоплюється вивченням історичних наук, мріє стати слідчим. Артем Муренець – мріє стати військовим,  захоплюється комп’ютерними іграми, відповідальний, хороший товариш. Богдан Рябокінь – за характером спокійний, неговіркий. Захоплюється комп’ютерними іграми, музикою, любить спорт. Матвєй Смірнов – любить читати, скаже правду в очі, захоплюється риболовлею, боксом.

Випускається зі стін школи плеяда прекрасних спортсменів, які своєю наполегливістю та працею здобули величезну  кількість кубків і медалей: Павло Горбач –  неодноразовий учасник та переможець всеукраїнських змагань з боксу, Богдан Поліщук – член футбольної команди громади та неодноразовий призер з цього виду спорту в обласних змаганнях та всеукраїнських. Віктор Пастушенко – багаторазовий призер та переможець змагань з боксу в області та Україні, Олег Павлюченко – учасник спортивних змагань з баскетболу та легкої атлетики, Володимир Яценко – староста та фізорг класу, переможець та учасник змагань з футболу в місті, області та Україні.

Кожна дитина має свій особливий талант: Софійка Свіргун любить малювати, дипломант обласних та всеукраїнських творчих конкурсів з малюнку, Інна Ковтун  пише чудові вірші, вона  учасниця та призер районного та обласного конкурсу творчої молоді «Тарасовими Шляхами», Дмитро Лисенко – переможець і призер всеукраїнських та регіональних конкурсів гри на баяні, учасник театральної студії «Сяйво слів». Богдана Буткевич – чудова ведуча, переможиця багатьох конкурсів із художнього читання та   призер відеоконкурсу на знання колядок та щедрівок «Фольклорне зернятко – 2020».

До речі, про талант. Він буває дуже різний: не інакше як талантом назвемо уміння Богдана Ходаківського організувати для усього класу прекрасний відпочинок на природі, а ще – він чудовий психолог, якому довіряють свої проблеми та таємниці дівчатка. А дівчатка у нас – особливі. Кожна! Опанувала гру на певному музичному інструменті. Валерія Скрипник, Тетяна Сторчоус, Анна Якубенко – ще й прекрасно малюють,  творчо підходять до вишивки, макраме, дизайну,  Мар’яна Кшановська – захоплюється співом і танцями, учасниця вокального ансамблю, захоплюється історією та іноземними мовами.

 Хтось, як  Кароліна Малярчук, – скромна та вихована, мріє навчатися за кордоном та займатися бізнесом, або як Женя Жадан – активна учасниця шкільної самодіяльності,  мріє стати психологом.

    Бажаємо усім випускникам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки.
  Сьогодні кожен з вас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа». І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадаєте своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. А ми, ваші вчителі і наставники, бажаємо здійснення найкращих мрій, надій і сподівань. Ми дякуємо вам, діти, за роки плідної співпраці, за вашу людяність, доброту, розуміння, підтримку. Щасливої долі! У добрий час, випускники!

                                                  Педагогічний колектив

Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1