У громаді продовжать ремонти доріг і тротуарів

На серпневому засіданні чергової сесії Шполянської міської ради ОТГ депутати виділили кошти на капітальний ремонт доріг, підтримку комунальних підприємств, закладів освіти та культури.

Частину коштів із загального фонду спрямовано до спеціального, які використають на капітальний ремонт доріг. Сума становить 2 млн. 300 тис. грн, з яких 400 тис. грн заплановано на ремонт тротуарів.

На підтримку комунальних підприємств громади КП «Благоустрій» та КП «Комунальник» виділено 628 тис. грн, кошти в сумі 191 тис. 300 грн — на поліпшення освітньої та культурної бази громади. Із цих коштів значна частина піде на капітальний ремонт їдальні Скотарівського НВК — 61 тис. 800 грн, та 95 тис.грн використають на ремонт стелі у міській ЗОШ № 5. 

На заробітну плату медичним працівникам Шполянської центральної районної лікарні спрямували субвенцію до районного бюджету у сумі 60 тис. грн. Загалом у 2018 році на утримання районної лікарні бюджетом громади передбачено виділити 663 тис. грн субвенції до районного бюджету.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ