У Країну Знань крокуйте разом з нами!

    Голова методичного об’єднання  вчителів початкових класів Матусівського НВК № 2 Катерина Мазур повідомила «Шполяночку +», що цього 2017-2018 навчального року  Матусівський НВК № 2  поповнився  19 першокласниками. Щоб учням 1 класу комфортно  і затишно було в початковій школі , вчителі - початківці , вирішили присвятити Тиждень початкової школи найменшим учням  і назвали його « В Країну Знань крокуйте разом з нами».

   Цей тиждень тривав з 11 по 15 вересня. Відкрили його  святковою лінійкою учні 4 класу.  На лінійку завітали казкові герої Буратіно, Мальвіна, Попелюшка, Баба Яга. Вони відкрили  чарівним золотим ключиком  «Тиждень  початкової школи». Цього дня відбулася виставка  дитячих малюнків  «Світ моїх захоплень». Протягом тижня  особливо запам’ятався  дітям День іграшки, коли  проводилась фотосесія «Я і моя іграшка».

   Казкового дня  відбулось свято « У світі чарівної казки». Четвертий день тижня пройшов під гаслом « Ні – війні, хай буде мир!». Діти з задоволенням взяли участь у  майстер – класі  з виготовлення паперового журавлика .  А потім виготовлені журавлики з побажаннями  школярі випускали  у чисте небо.

   Цікавим і змістовним  був День  квітів . Цього дня  школа розцвіла різноманітними кольорами і запахла духмяними пахощами. І батьки і діти не могли відірвати очей від тематичних композицій , які підготували учні.  А під час   свята « Квіти – прекрасні супутники  наші!» діти дізналися і про квітковий годинник , і про символи кольорів, і про рік квітки, в який народилися, і про квітку-талісман.

  Під час  «Свята веселят» першокласників  приймали у школярі . Діти   співали пісні  про школу , працювали в групах , декламували вірші, відгадували загадки, розв’язували віршовані задачки . Вони дружно прогнали Лінь зі свята і пообіцяли добре  і старанно навчатися. Батьки першокласників  привітали їх квітами і вручили подарунки.

  — Ми, вчителі - початківці  впевнені, що першокласникам  широко відкриється  дорога до знань і що їхні  дитячі мрії  збудуться,— зазначила  Катерина Мазур. —  Ми  ж зробимо  для  цього все , що в наших силах. Адже всі  класоводи нашої школи працюють під  девізом «Єдине свідчення  правильності  навчального процесу — це щастя дитини».