У Матусові поліцейська сіла за кермо службового “Пріуса” і скоїла наїзд на місцевого жителя? (ФОТО, ВІДЕО)

фото тематичне

Подія трапилась цієї суботи в селі Матусів. Зі слів очевидців та потерпілого, заступниця начальника Шполянського відділення поліції відпочивала у місцевому барі. У той час, до закладу зайшов наряд поліції, і власник бару почав його зачиняти. У цей час  поліцейська, вийшовши із закладу сіла до службового авто на місце водія. Коли присутні обурились такій поведінці полісвумен, вона поліцейським “Пріусом” скоїла наїзд на місцевого жителя.

Про подію журналістам “Шполяночка+” розповів сам потерпілий, матусянин Олег Гаращенко. Відповідне відео інциденту він опублікував на своєму каналі в “Youtube”.

скріншот з відео

- Я разом зі знайомими був в той час у барі. Поряд з нами відпочивала жіночка у цивільному, - каже Олег. - Згодом до бару приїхав наряд поліції і бармен попросив всіх відвідувачів вийти з закладу, бо той мовляв, зачиняється. Ота жіночка в цивільному вийшла з бару і сіла за кермо службового “Пріусу”. Я почав повідомляти наряду, що це порушення. Утім, поліцейські не відреагували. А жінка за кермом почала рух і наїхала на мене, бо я стояв перед автомобілем.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика!Олег розповів, що поліцейські на місці намагалися владнати ситуацію та просили жінку вийти з-за керма

- Мені один поліцейський сказав, що за кермом його начальниця і він не може їй наказувати. Утім, посвідчення я так і не побачив. Лише потім поліцейські сказали, що за кермом заступниця начальника Шполянської поліції, - розповідає потерпілий. - Згодом на місце приїхали близько 10 поліцейських разом із місцевим дільничним і намагалися втихомирити селян, які вимагали притягнути водійку до відповідальності. 

Увага! На відео присутня нецензурна лексика!В той же час, у міській поліції подію не коментують. Телефон керівництва Шполянського відділення поліції не відповідає. 

скріншот з відео

Як повідомили нашим журналістам у Головному управлінні Національної поліції Черкаської області, зараз по цьому факту триває перевірка, про результати якої повідомлять після її завершення.

Сергій Зубатов