У міській раді закликають підприємців підтримати впровадження пенсійних пільг

Принципу соціального партнерства із бізнесом у Шполянській міській раді додержуються вже давно, адже знають, що успішніше розвиватиметься бізнес, то швидше можна досягти якісних змін для комфортного життя всієї громади.

– Саме така взаємодія сприяє створенню нових робочих місць, збільшенню капіталовкладень до міського бюджету, соціальній підтримці вразливих верств населення, — наголошує міський голова Сергій Кравченко.

Очільник громади відзначає за взірець іншим підприємцям ті бізнесові структури, які дають можливість людям купувати улюблені товари із певною знижкою чи накопичувати відповідні бонуси на наступні покупки.

 Наразі міський голова ставить за приклад мережу магазинів «Файно Маркет», яка впроваджує лояльні програми для своїх покупців, зокрема пенсіонерів. Щодня за наявності пенсійного посвідчення люди з 9:00 до 13:00 години роблять покупки із – 10 % знижкою.

– Якщо це бізнес, то його роль у змінах, які відбуваються у громаді, така ж значима, як і роль влади, що планує та проводить ці зміни. І зараз дуже важливо, щоб впровадження пенсійних пільг підтримали всі, хто займається підприємницькою діяльністю на території міської ОТГ, — закликають у Шполянській міській раді.