У музеї готують кімнати для нових експозицій

Про те, що музей, де зібралось чимало експонатів для нових експозицій, потребує розширення, йшлося не на одному районному зібранні різних рівнів.

Останньою сесією районної ради було виділено 40 тис. грн. для проведення ремонтних робіт і облаштування двох додаткових музейних кімнат.

Роботи розпочалися вже на початку нинішнього тижня, їх проводить бригада майстрів будівельної організації «Євробуд» п/п Володимира Плохути.

Як поінформувала «Шполяночку+» директор музею Наталія Іванченко, завершити роботи заплановано вже за місяць. А в оновленому приміщенні планується розмістити експозиції, присвячені воїнам АТО, героям Майдану та громадському діячеві, учасникові дисидентського руху Степану Кожум’яці, з ім’ям якого тісно пов’язана історія нашого міста. Завдяки зусиллями його внука ― науковця Юрія Колісника, у Новомиргороді, де він народився, відкрито кімнату-музей Степана Демидовича, видано книгу «Планида Степана Кожум’яки» і зібрано експонати для нашого краєзнавчого музею. А ще планується відкрити експозицію, присвячену відомим людям Шполянщини, котрі внесли вагомий вклад у розвиток різних галузей виробництва, сільського господарства, культури, освіти, медицини тощо.

Тож, музейні працівники будуть вдячні шполянам, які передадуть краєзнавчому музею зі своїх архівів фотографії чи речі, які яскраво ілюструють досягнення району в цей період.