У Шполі підприємець відновив паркан в мікрорайоні колишнього цукрозаводу

У Шполі, у мікрорайоні міста, де раніше працював один із найбільших цукрозаводів країни, збудований кам'яний паркан, який раніше прикрашав ландшафтний дизайн міського будинку культури. Він служить не лише архітектурною прикрасою, а й виконує практичні функції: стримує зсуви ґрунту, на яких височіють будівлі над центральною дорогою з твердим асфальтним покриттям.

З часом змінилась історія міста, приміщення й будівлі відомого колись цукрозаводу мають інші призначення й нових господарів. «Заводський» будинок культури, як називали його місцеві жителі, тепер перевтілився в сучасний і багатофункціональний спортивний комплекс «Спорт+». У свій час це приміщення разом з родиною викупив та інвестував у його розвиток кошти місцевий приватний підприємець, нині депутат міської ради Павло Мальчик.

Шполяни знають, що родина місцевих підприємців відзначається ознаками доброго смаку у дизайнерському плануванні, відповідально доглядають прилеглі до будівель території, вкладають у благоустрій власні кошти, господарюють на совість. У час воєнного лихоліття підприємець Павло Мальчик із рідними постійно допомагають військовим, але щоразу відмовляються від висвітлення конкретних її обсягів в мережі Інтернет.

Тепер на всім відомій заводській вулиці Слобідській у Шполі, за сприяння Павла Мальчика відновили пошкоджений паркан, який роками руйнувався і не ремонтувався. Часткова реставрація кам’яної стіни важлива для безпеки дорожньої інфраструктури, адже стримуватиме природні й штучні чинники зсувів ґрунту.

За інформацією Шполянської міської ради