У Шполі до реального терміну засудили уродженку росії, яка є прихильницею путіна

Фото тематичне

У Шполі винесли вирок уродженці міста Чебоксари, що в рф, яка в "Однокласниках" поширювала ворожі пропагандистські дописи. Також вона ставила "лайки" під постами з вихваляннями керівництва держави-агресора та терористів.

У соцмережі жінка сиділа з телефону свого сина.

"Шляхом проставлення так званого «лайку» у соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» на своїй персональній сторінці поширила публікацію, представлену у вигляді зображення особи у військовій формі збройних сил рф із текстом наступного змісту: «ДНР Не забывайте, что кто-то ради вас спит на земле, чтоб вы спали нормально! помните это всегда!», - описується у вироку один із епізодів.

Підсудна свою провину не визнала.

"Свою вину не визнала та дала показання про те, що вона уродженка російської федерації, проте 34 роки проживає в Україні. Мережу «Однокласники» обвинувачена використовувала виключно для спілкування з рідними, ніяких постів не поширювала та «лайки» не ставила. Обвинувачена не знає, хто міг поставити лайки від її імені, посилається на високий рівень інформаційних технологій та нерозуміння всіх процесів, що відбуваються в соцмережах", - йдеться у тексті.

Шполянський районний суд визнав жінку винною та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень