У Шполі відбувся благодійний вуличний концерт на підтримку ЗСУ

У неділю, 3 березня, у Шполі, неподалік недільного базару за сприяння міськради відбувся благодійний концерт народного аматорського гурту патріотичної пісні «Побратими» з м. Тараща. Їхня мета — збір коштів на допомогу ЗСУ, а саме — на ремонт авто та іншої техніки, яка вийшла з ладу при виконанні бойових завдань на передовій.

Про це повідомили у міськраді, пише «Шполяночка+».

Про гурт «Побратими», його намір організувати вуличний концерт у Шполі розповів в.о. міського голови Олегові Кошовому під час особистого прийому шполянин Віктор Дробот, голова Шполянської районної організації української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), якому гурт висловлює щиру подяку за допомогу і сприяння.

Учасники гурту висловили слова вдячності працівникам та директору амбулаторії «Ваш лікар» Богдану Матвійчуку за безкоштовно наданий доступ до електромережі, гостинність, уважність до учасників колективу, за донат у розмірі 2000 грн. зі скриньки «Решта на ЗСУ», а також особисті кошти кожного.

«Побратими» з Таращі адресують слова щирої подяки жителям нашої громади, які під час недільного базарування своїми посильними донатами в розмірі 31 700 грн. також долучилися до збору на ремонт пошкодженої військової техніки.

Коментарі