У ШПОЛІ ВІДБУВСЯ ПАРАД ВИШИВАНОК

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Шполі відбувся парад вишиванок. У заході взяли участь більше півтисячі містян. Діти і дорослі у національному вбранні пройшлися вулицею Соборною від пам’ятника Тарасу Шевченку до площі Героїв Майдану. Учасники ходи несли велетенський Державний прапор України довжиною 21 метр. Стяг, виготовлений активістами із районної партійної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ», тримали міський голова Сергій Кравченко, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Шполянської міської ради Марина Кулішова, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Віталій Плетінь, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ірина Каландирець, учасники танцювального колективу «Барвінок» будинку школярів та інші небайдужі шполяни.

Учасники ходи співали Гімн України та викрикували: «Слава Україні! Героям Слава!». Шполяни повиходили із адмінбудівель і радо приєднувалися до колони.

Святкування продовжилося ще й запальним танцювальним флешмобом, який підготували учасники художнього колективу «Еліт». Також, одягнені в українські вишиванки, танцюристки подарували глядачам позитивний настрій і багато приємних вражень.

Така багаточисельна акція у Шполі пройшла вперше. Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, за ініціативи якого і відбулася хода, цей захід по-справжньому показав патріотизм маленьких шполян, оскільки дітей на параді вишиванок було найбільше. Взяти участь у цьому незвичайному заході приїхали навіть із сіл району.

По закінченню флешмобу учасники параду взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисту дітей у кіноконцертному залі «Космос», де нагородили всіх гуртківців позашкільних закладів, які порадували впродовж року першими місцями на конкурсах різного рівня. Також глядачам була продемонстрована концертна програма.

Сюрпризом для всіх став виступ нашої зіркової землячки — заслуженої артистки України Руслани Лоцман.

Вікторія КАЛИНА. Фото Наталії ДАВИДЕНКО.