У Шполі відкрили клуб любителів шахів

В приміщенні Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулося відкриття клубу любителів шахів. До цього гравці збиралися в різних місцях Шполи, змінювали їх, а відтепер завдяки підтримці Шполянської міської ради матимуть простору й теплу кімнату в приміщенні колишнього закладу освіти, куди можуть приходити всі прихильники інтелектуальної гри на шахівниці.

Вітаючи на заході членів клубу з відкриттям нового етапу, в.о. міського голови Олег Кошовий, заступник міського голови Ірина Каландирець, керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Герус побажали, щоб в однієї з найпоширеніших ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи уяви, логіки й спорту, ставало ще більше поціновувачів різного віку.

Тут збираються однодумці для того, щоб цікаво і з користю провести час, поспілкуватися. Це чоловіки із чималим життєвим і професійним досвідом, які перебувають на заслуженому відпочинку, хоча мають у своїй компанії й одну жінку — шполянку Наталію Скляр. Вона зі словами вдячності розповіла про Петра Комара, засновника цієї активної спортивної спільноти, який нині захищає рідну державу в Збройних силах України. Започаткований із його ініціативи у 2008 році шаховий клуб «Дебют» діє вже 15 років.

Нині серед активних учасників переважно люди старшого віку, хоча колись нарівні з ними змагалися і юні жителі громади, зокрема Іван Сторчак, який неодноразово перемагав на турнірах. Добрим словом згадали покійного вчителя фізичної культури — Вячеслава Білецького, який теж опікувався питанням популяризації шахів серед дітей. У Шполянському ліцеї № 3 він очолював шаховий гурток.

Зустрічі любителів шахів, починаючи з 15 жовтня, відбуватимуться щонеділі з 13:00 год в приміщенні Шполянського МНВК (вул. Соборна, 43). Заняття безкоштовні.

За інформацією Шполянської міської ради