У Шполі відкрили творчу майстерню для дітей

Фото: Шполянський №5

На базі Шполянського ліцею №5 зафункціонувала творча майстерня "Коза-дереза" для дітей шкільного віку. Вчора, 6 лютого, там вже провели перше заняття. Долучилися до гуртка 20 осіб.

Про це спеціально для "Шполяночки+" розповіла керівниця майстерні Інна Вовк.

Організувати майстерню саме у школі вирішили через комфорт для дітей. Адже заняття проводять після сьомого уроку і учням не потрібно добиратися до центру міста, де розташований будинок культури.

Інна Вовк ознайомлюватиме гуртківців з різними видами українського декоративно-ужиткового мистецтва: петриківським розписом, писанкарством, вишивкою, лялькарством, ткацтвом та іншими. Діти навчаться традиційним технікам та прийомам народних ремесел, і найголовніше - долучатимуться до глибинних традицій українського народу.

Вчора на перше заняття зібралося навіть більше охочих, ніж очікувалося.

"Взагалі попередньо на гурток вчора мали прийти 17 осіб, я приїхала, а їх - близько 20. Кількість, зрозуміло, змінюватиметься, хтось схоче продовжувати, комусь не сподобається. Можливо, долучатимуться інші діти", - розповідає Інна Вовк.

Гурток організували для будь-якої вікової категорії. Тобто, долучитися до процесу можуть учні всіх класів ліцею. Додамо, це безкоштовні заняття, матеріали для виготовлення виробів також надає майстер.

Назву для гуртка такж вибрали не випадково. Як пояснює пані Інна, сам символ кози уособлює хазяйновитість та вміння будь-якого ремесла.

Якщо такий проєкт буде успішним і діти інших шкіл виявлять бажання також долучитися до творчого процесу - майстерня функціонуватиме в інших закладах теж.

Коментарі