У Шполі вивчали особливості змін чинного законодавства в сфері підприємництва

У середу, 3 листопада в Шполянській громаді відбувся бізнес-семінар організований Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА в партнерстві із Шполянською міською радою об’єднаною територіальною громадою, державними органами - Шполянської ДПІ Смілянського управління ГУ ДПС у Черкаській області, Шполянським відділенням Фонду соціального страхування у Черкаській області, Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, та Черкаською міською профспілковою організацією “Солідарність".

За результатами зустрічі - роботодавці, підприємці, фахівці кадрових служб і бухгалтери мали можливість поспілкуватися з представниками державних органів та задати питання щодо змін і нововведень у законодавстві, які стосуються їх діяльності.А саме, щодо оформлення електронних листків тимчасової непрацездатності, добровільне декларування – податкова амністія, РРО і ПРРО.

Наголошували про важливість дотримувати епідемічні норми суб’єктами підприємницької діяльності в період карантину. Запрошені фахівці державних органів надавали необхідну консультативну допомогу та відповіді на всі запитання учасників даного семінару. Дану зустріч для бізнесу проводять в рамках виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021-2025 роки.