У Шполянській громаді створили календар пам’яті загиблих героїв

Міський голова Сергій Кравченко і директор «Лебединського насіннєвого заводу» Анатолій Ткаченко провели зустріч з членами ГО «Спілка воїнів АТО/ООС Шполянщини». Сторони обговорили значимі потреби, які стосуються підтримки і допомоги учасникам бойових дій на сході України. Після обговорення представники Спілки подарували перекидні календарі на 2022 рік «Воїни Шполянщини заради майбутнього» Сергію Кравченку і Анатолію Ткаченку, як постійним партнерам, що підтримують воїнів і їх сім’ї.

Календар вміщує фотографії загиблих військових Шполянщини, які брали участь в бойових діях на сході України. На кожній сторінці вірші, присвячені героям написані талановитими поетами Шполянщини. Тут можна прочитати інформацію про бойовий шлях у зоні АТО/ООС, місце поховання, нагороди вміщену в штрих-кодах (GR-код, розпізнається сканувальним обладнанням).

Як зазначив голова Спілки воїнів АТО/ООС Шполянщини, Микола Федоров, аби увічнити пам’ять героїв, виготовлені календарі передали у заклади культури, охорони здоров’я, освіти, бібліотеки, заклади позашкілля міської громади. Також, примірники отримали сім’ї загиблих військових, волонтери, спонсори і благодійники, які постійно підтримують матеріально і допомагають учасникам бойових дій.

Перекидний календар на 2022 рік виготовили за ініціативи та підтримки громадської організації «Спілка воїнів АТО/ООС Шполянщини»

Автори ідеї та укладачі: працівники Шполянської міської бібліотеки КЗ «Центр культури і дозвілля»

Малюнки виконані вихованцями Шполянської дитячої школи мистецтв

Матеріали про воїнів АТО/ООС надано краєзнавчим музеєм КЗ «Центру культури та дозвілля»